بهترین ایده‌ها برای هدیه تبلیغاتی عید نوروز برای سازمان‌ها

با نزدیک شدن عید نوروز معمولا صاحبان کسب و کار و مدیران سازمان‌ها به دنبال ایده‌های خلاقانه‌ای هستند تا هدیه تبلیغاتی عید نوروز مناسبی را برای کارمندان خود تهیه کنند. زیرا این هدیه تنها یک بار در سال به کارمندان تقدیم می‌شود. بنابراین باید به گونه‌ای انتخاب شود که حس خوبی را به کارمندان منتقل کند.

در حالت کلی می‌توان گفت که بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز هدیه‌ای است که کارکنان بتوانند آن را با خانواده خود قسمت کنند. زیرا در این صورت این هدیه حس خوبی برایشان خواهد داشت. از سوی دیگر نیز هر هدیه تبلیغاتی عید نوروز با افراد بیشتری به اشتراک گذاشته می‌شود. همین امر نیز باعث می‌شود افراد بیشتری در حس خوب و لبخند یکدیگر شریک شوند. و میزان مواجهه با نام برند نیز افزایش خواهد یافت.

با توجه به اهمیت موضوع تهیه هدیه تبلیغاتی عید نوروز برای مدیران کسب و کارها در این مطلب از شوکوبرند سعی کرده‌ایم بهترین هدایای تبلیغاتی سال نو و ایده‌های خلاقانه‌ای در این زمینه را با شما به اشتراک بگذاریم. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهمی را در زمینه هدیه تبلیغاتی عید نوروز مورد بررسی قرار دهیم.

ایده‌هایی خلاقانه برای تهیه بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز

نکته مهمی که در زمینه تهیه هدیه تبلیغاتی عید نوروز باید مد نظر قرار گیرد این است که این هدیه باید علاوه بر جنبه‌ی تبلیغاتی باید جنبه‌ی سرگرمی و شادسازی کارمندان را نیز تحت پوشش قرار دهد. از این رو باید قبل از هر چیز جنبه روانشناسی هدایا مورد توجه قرار گیرد. در ادامه چند نمونه از بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز را با هم می‌بینیم.

شکلات سفارشی

عید نوروز یکی از مناسبت‌های باستانی ایرانیان است و یکی از مهمترین جشن‌های مناسبتی است. از این رو معمولا همه مردم اهمیت زیادی برای آن قائل هستند. از این رو تهیه شکلات سفارشی با لوگوی شرکت می‌تواند بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز باشد. زیرا علاوه بر اینکه نوعی شیرینی است و می‌تواند یاد و خاطره عید نوروز را برای خانواده‌ها گرامی بدارد. می‌تواند نوعی دسر برای پذیرایی از مهمانان عید نوروز نیز باشد. از این رو شوکوبرند با ارائه انواع شکلات‌های سفارشی با لوگوی سازمان‌ها که در جعبه‌های چوبی یا لوکس ارائه می‌شود. سعی دارد یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی سال نو را به مدیران سازمان‌ها ارائه دهد.

با توجه به اینکه در عید نوروز بازار دید و بازدید داغ است شکلات سفارشی می‌تواند به عنوان یک پذیرایی ساده از مهمانان عید نوروز نیز مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین بسیاری از سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی با تهیه شکلات سفارشی با لوگوی شرکت خود از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی عید نوروز استفاده می‌کنند.

اگر شما هم به عنوان مدیر یک سازمان قصد تهیه یک هدیه خاص و ویژه و در عین حال خلاقانه را به مناسبت عید نوروز برای کارکنان خود دارید. می‌توانید با مراجعه به سایت شوکوبرند و ثبت سفارش خود این هدیه خاص و خلاقانه را برای کارمندان سازمان خود تدارک ببینید. در ادامه چند نمونه از این شکلات‌ها را برای شما آورده‌ایم.

هدیه تبلیغاتی عید نوروز
نمونه‌ای از شکلات سفارشی شرکت داروسازی سیناژن که می‌تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی عید نوروز مورد استفاده قرار گیرد.
نمونه‌ای از شکلات سفارشی پست بانک

تندیس

جالب است بدانید که انتخاب تندیس به عنوان هدیه تبلیغاتی عید نوروز یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین هدایای تبلیغاتی است. به ویژه اگر این تندیس با طرحی خاص و منحصر به فرد طراحی شود. این تندیس می‌تواند با ایده‌ی خلاقانه‌ای که نمایانگر دستاوردهای شرکت در سال اخیر بوده و یا نمادی از لوگو یا اهداف شرکت است طراحی شود. این تندیس می‌تواند در جشن سال نو که از طرف سازمان‌ها برگزار می‌شود به کارمندان تقدیم شود. و یا در روز چهارشنبه سوری به عنوان هدیه تبلیغاتی عید نوروز به آن‌ها تقدیم گردد.

نکته قابل توجهی که در زمینه طراحی تندیس برای سازمان‌ها باید مد نظر قرار گیرد این است که هر چه این تندیس خلاقانه‌تر طراحی شود برای کارمندان شما هم جذاب خواهد بود. زیرا یک تندیس با طراحی خلاقانه مطمئنا به عنوان تزیین در منزل کارمندان قرار می‌گیرد. این کار نیز احتمال مواجهه با نام برند شما را چندین برابر خواهد کرد.

هدیه تبلیغاتی عید نوروز
نمونه‌ای از تندیس تبلیغاتی شرکت‌های مسافرتی به عنوان هدیه تبلیغاتی عید نوروز

تابلوی تزیینی

همه ما ایرانی‌ها معمولا عادت داریم که محیط کار یا زندگی خود را به کمک تابلوهای تزیینی زیبا مزین کنیم. از این رو اگر هدیه تبلیغاتی عید نوروز به شکل تابلویی تقدیم کارمندان شود مزین اتاق خواب، اتاق کار و یا پذیرایی آن‌ها خواهد بود. بنابراین این حس زیبا با خانواده کارمندان نیز قسمت می‌شود.

نکته قابل توجهی که در زمینه تهیه تابلوی تزیینی به عنوان هدیه تبلیغاتی عید نوروز باید مد نظر قرار گیرد این است که هر چه طراحی این تابلو جذاب‌تر و خلاقانه‌تر باشد تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. به عنوان مثال یکی از ایده‌های خلاقانه برای تهیه هدیده تبلیغاتی عید نوروز تهیه تابلویی به شکل پازل است. طرح این پازل نیز می‌تواند صحنه‌ای از طبیعت بهار یا طبیعت بهاری شرکت شما باشد.

هدیه تبلیغاتی عید نوروز
تابلوی تزیینی یک ایده مناسب برای هدیه تبلیغاتی عید نوروز

تابلوهای برجسته سفالی نیز یکی از بهترین گزینه‌ها برای تهیه هدیه تبلیغاتی عید نوروز هستند. اما نکته‌ی قابل توجهی که در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد این است که لوگوی سازمان شما باید به گونه‌ای در بخشی از این تابلو قرار گیرد که حالت نامحسوسی داشته باشد. تا کارمندان شما بتوانند به راحتی از آن برای تزیین منزل خود استفاده کنند.

ست چایخوری

وقتی قرار است هدیه تبلیغاتی عید نوروز کسب و کار شما با خانواده‌های کارمندانتان نیز قسمت شود باید رنگ و بوی خاصی داشته باشد. از طرفی نیز به گونه‌ای انتخاب شود که به راحتی در منزل کارکنان شما مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال ست چایخوری خانوادگی با یک لوگوی پنهان که به عنوان تزیین این ست استفاده شده است می‌تواند گزینه مناسبی برای این هدیه باشد.

هدیه تبلیغاتی عید نوروز
ست چایخوری یکی از جالب‌ترین ایده‌ها برای هدیه تبلیغاتی عید نوروز

با توجه به اینکه معمولا ست چایخوری در دورهمی‌های خانوادگی کاربرد زیادی دارد. بنابراین اگر به عنوان هدیه تبلیغاتی عید نوروز مورد استفاده قرار گیرد، بیشترین مواجهه با لوگو و نام برند را برای خانواده‌ها به همراه خواهد داشت.

کاکتوس یا گل طبیعی

با توجه به اینکه با فرا رسیدن فصل بهار تازگی و طراوت خاصی بر طبیعت حاکم می‌شود، انتخاب کاکتوس یا گل طبیعی به عنوان هدیه تبلیغاتی عید نوروز یکی از هوشمندانه‌ترین انتخاب‌ها است. زیرا علاوه بر اینکه اهداف تبلیغاتی سازمان شما را تحت پوشش قرار می‌دهد، می‌تواند حس همدلی بیشتری را در خانواده‌های کارمندان شما نیز ایجاد کند. هر چند در حالت کلی گل‌های طبیعیگزینه مناسب‌تری برای این هدایا هستند اما با توجه به اینکه کاکتوس ماندگاری بیشتر و عمر طولانی‌تری دارد بیشتر از سایر انواع گل‌ها مورد استفاده و استقبال کسب و کارها قرار می‌گیرد.

هدیه تبلیغاتی عید نوروز
کاکتوس یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه تبلیغاتی عید نوروز

شمع

یکی دیگر از متفاوت‌ترین انواع هدایایی که می‌تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی عید نوروز مورد استفاده قرار گیرد شمع است. با توجه به اینکه در فرهنگ ما ایرانیان شمع به عنوان نماد روشنایی در سفره هفت سین مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین تهیه شمع به عنوان هدیه تبلیغاتی می‌تواند تاثیرگذاری زیادی بر روی خانواده‌ی کارمندان ما داشته باشد. از سوی دیگر نیز هر چه طراحی این شمع‌ها خلاقانه‌تر باشد تاثیرگذاری آن نیز بیشتر و برای خانواده‌ها جذاب‌تر خواهد بود.

هدیه تبلیغاتی عید نوروز
شمع یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه تبلیغاتی عید نوروز

نتیجه‌گیری

آنچه تا کنون گفته شد تنها چند ایده خلاقانه ساده برای انتخاب هدیه تبلیغاتی عید نوروز برای سازمان‌های مختلف است. اما مهمترین نکته‌ای که در انتخاب این هدایا باید مورد توجه قرار گیرد زمینه فعالیت سازمان‌ها است. زیرا هر نوع هدیه‌ای نمی‌تواند برای هر کسب و کاری مناسب باشد.

 


برچسب ها : , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *