۵ ایده جهت تزیین شکلات هدیه ولنتاین

روز ولنتاین، روزی که مردم عشق و علاقه خود را بیکدیگر نشان می‌دهند، بسرعت در حال نزدیک شدن است و از اینرو شکلات هدیه ولنتاین، گل و … و تزیین آن‌ها برای ولنتاین نیز در این روز از اهمیت خاصی برخوردار است. هر ساله شکلات نقش مهمی را در روز ولنتاین بازی می‌کند. تقریبا ۱٫۷ میلیارد دلار برای آب نبات و شکلات هدیه ولنتاین سال ۲۰۱۷ صرف شده است.

اما دلیل محبوبیت بیش از حد شکلات در این روز چیست؟

شکلات از زمان سرخپوستان آزتک به عنوان “غذای خدایان” نامگذاری شده است. این خوردنی شیرین ریشه در تاریخ مسوآمریکا دارد و در آن زمان به شکل مایع و دانه‌های کاکائو یافت می‌شد که هردو جزء مواد لوکس و با ارزش بین بزرگان آزتک و مایا بودند. در واقع، دانه‌ کاکائو یک کالای ارزشمند همانند طلا بود و حتی برای پرداخت مالیات‌های تعیین شده توسط حاکمان آزتک بکار می‌رفت. از اینرو طبیعتا شکلات لوکس و خوشایند بوده و برای قرن‌ها بعنوان نماد قدردانی از آن استفاده شده است.

با گذشت زمان شکلات که قابل دسترس‌تر گشت، رابطه کمتری با دارایی و در عین حال رابطه بیشتری با عشق و دوست داشتن برقرار کرد. در سال ۲۰۱۷ خواسته ۹۴ درصد از مردم آمریکا دریافت شکلات به عنوان هدیه ولنتاین بوده است. ولی سوال این است که چگونه می‌توان شکلات هدیه ولنتاین را زیبا و بی‌نظیر ساخت؟

امروزه شکلات در انواع طرح‌ها در بازار موجود می‌باشد و با نزدیک شدن هرچه بیشتر ولنتاین تنوع در شکلات نیز افزایش می‌یابد. از آنجاکه شکلات هدیه ولنتاین یکی از مهم‌ترین هدیه‌های هر ولنتاینی بشمار می‌آید، بهتر است تا در روش تزیین و تهیه آن خلاقیت بخرج داد و ایده‌هایی را بکار برد که باعث خوشحالی دو چندان طرف مقابل شوند. در ادامه این مطلب به چند نمونه از این ایده‌های خلاقانه پرداخته شده است.

سفارش شکلات ولنتاین بشکل شکلات چوبی

شکلات‌های چوبی در بیشتر فروشگاه‌هایی که وسایل ولنتاین می‌فروسند، موجود می‌باشد. این شکلات‌ها در انواع اقسام طرح‌ها از جمله قلب، خرس، آدمک و …. یافت می‌شوند و شما می‌توانید نوشتن اسم خود و عشقتان و یا عبارت I Love You را بر روی این شکلات‌ها سفارش دهید. بی شک دوست و یا عشق شما از گرفتن چنین شکلات‌هایی در کنار هدیه ولنتاین خود بسیار خوشحال خواهد شد.

 

شکلات هدیه ولنتاین
شکلات هدیه ولنتاین

سفارش شکلات ولنتاین بشکل میوه‌های شکلاتی

کمتر کسی پیدا می‌شود که از میو‌ه‌هایی مانند توت‌فرنگی، موز و آناناس خوشش نیاید، بخصوص زمانیکه این میوه‌ها روکش شکلاتی نیز داشته باشند. قرار دادن میوه‌های شکلاتی در یک قاب قلبی شکل زیبا و تزیین آن با روکش‌های شکلاتی رنگارنگ باعث می‌شود تا یک هدیه زیبا و منحصر بفردی را تقدیم زوج خود کرده و او را بی‌نهایت خوشحال کنید.

شکلات هدیه ولنتاین
شکلات هدیه ولنتاین

سفارش شکلات ولنتاین بر روی کاپ کیک

کاپ کیک‌های خوشمزه همیشه در مراسم‌های خاص نظر بیشتر افراد را بسوی خود جلب می‌کنند. در روز ولنتاین نیز می‌توان این کاپ کیک‌ها را با شکلات تزیین کرد و جذابیت آن‌ها را بیشتر ساخت. برای مثال می‌توانید سفارش دهید تا با استفاده از شکلات، کلمات ‌I Love U را بر روی آن‌ها بنویسند و یا حتی اسم شما را بر روی یک کاپ کیک و اسم عشقتان را بر روی کاپ کیک دیگری با شکلات نوشته و از این طریق مخاطب خاص خود را سورپرایز کنید.

شکلات هدیه ولنتاین
شکلات هدیه ولنتاین

سفارش شکلات هدیه ولنتاین در طرح مورد علاقه شخص

برخی اوقات شاید بخواهید شکلات هدیه ولنتاین را نیز با توجه به جنسیت شخصی که می‌خواهید به او هدیه بدهید، انتخاب کنید. در این صورت بهتر است تا به علایق شخصی فرد توجه کنید و شکلات‌ها را در طرح مورد علاقه او سفارش دهید. مطمئن باشید که این یکی از بی‌نظیرترین و زیباترین هدایای ولنتاین خواهد بود. از جمله این طرح‌هایی که می‌تواند از نظر دخترها جالب و جذاب باشد لوازم آرایشی و برای پسرها سیبیل و یا حتی کت و کراوات خواهد بود.

شکلات هدیه ولنتاین
شکلات هدیه ولنتاین

شکلات‌‌های سفارشی ولنتاین شوکوبرند

شوکوبرند که بطور تخصصی بر روی شکلات‌های سفارشی کار می‌کند، می‌تواند شکلات‌های شما را در هر طرح دلخواهی که می‌خواهید، آماده کند و هر نوشته‌ای را که مد نظرتان است، بر روی این شکلات‌ها درج نماید. افزون بر این شما می‌توانید سفارش دهید تا بر روی بسته بندی این شکلات‌ها عکس دو نفره دلخواه خودتان را چاپ کنند و از این طریق هرچه بیشتر باعث خوشحالی زوج خود گردید. برای دیدن نمونه‌هایی از این شکلات‌های سفارشی می‌توانید از سایت شوکوبرند دیدن کنید.

شکلات هدیه ولنتاین
شکلات هدیه ولنتاین

بیشتر اوقات شاید انتخاب شکلات هدیه ولنتاین بطرز صحیح باعث شود تا ارزش هدیه شما چند برابر گردد. پس بهتر است تا در انتخاب آن هرچه بیشتر دقت کنید و باعث ایجاد نوعی سورپرایز و هیجان در طرف مقابل خود گردید. امیدواریم نمونه‌های ذکر شده در متن بالا نیز در انتخاب شکلات ولنتاین شما را یاری کنند.


برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.